Oto… CodeTwo Outlook Reply All Reminder

Przyszedł czas na kolejny darmowy dodatek do Outlooka od CodeTwo. CodeTwo Outlook Reply All Reminder to nasz nowy sprytny freeware, dzięki któremu już nigdy nie zapomnisz odpowiedzieć wszystkim adresatom wiadomości email. Zachęcamy do pobierania go z naszej witryny.

CodeTwo Outlook Reply All Reminder to bezpłatny program dedykowany Microsoft Outlook, dzięki któremu uchronisz się od niezręcznych sytuacji, gdy do odpowiedzi email zapominasz dołączyć wszystkich adresatów oryginalnej wiadomości. Narzędzie jest niezwykle przydatne w korespondencji biznesowej – kliknięcie bowiem Odpowiedz zamiast Odpowiedz Wszystkim w wiadomości od klienta może być szczególnie krępujące.

Nowa darmowa wtyczka do Outlooka wyświetla przypomnienie za każdym razem, gdy wciśniesz Odpowiedz w wiadomości mającej kilku adresatów w polu Do lub DW. Po wyświetleniu komunikatu program pozwoli ci wybrać, czy chcesz odpowiedzieć wyłącznie nadawcy (Odpowiedz) czy może wszystkim odbiorcom oryginalnej wiadomości (Odpowiedz wszystkim).

Obejrzyj, jak w praktyce działa CodeTwo Outlook Reply All Reminder:

Pobierz CodeTwo Outlook Reply All Reminder z naszej strony i korzystaj z aplikacji absolutnie bezpłatnie. Od teraz za każdym razem, kiedy klikniesz Odpowiedz w wiadomości skierowanej do kilku osób, aplikacja będzie informować cię o brakujących adresatach.

Pobierz CodeTwo Outlook Reply All Reminder
Poznaj inne darmowe programy CodeTwo

Dlaczego warto używać programów CodeTwo?

One thought on “Oto… CodeTwo Outlook Reply All Reminder


  1. Kiedyś napisałem podobną instrukcję, która działała nie tylko na aktywnej wiadomości, ale również dla zaznaczonych w folderze (z eliminacją powtarzających się odbiorców).

    W pierwszym trybie był wybór osób identyczny jak w wiadomościach źródłowych: Od -> Do, DW -> DW.
    W drugim z przekierowaniem do wskazanego trybu dla adresów umieszczonych w Od lub Od i DW (jednego z dwóch) do -> Do,DW,UDW

    Można by to połączyć w „All Reminder”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*