Narzędzie do pracy grupowej dla małych firm

Jeśli prowadzisz małą firmę, a twoi pracownicy na co dzień używają Outlooka, to z pewnością spotkałeś się z naszym oprogramowaniem… Nie!? No to najwyższa pora, żebyś poznał przynajmniej jedno z rozwiązań CodeTwo dedykowanych tej platformie – CodeTwo Public Folders.

Załóżmy, że prowadzisz agencję PR i zatrudniasz ok. 6 osób. Z uwagi na to, że jesteście niewielką organizacją, często dochodzi do tego, że wszyscy robią wszystko, np. gdy uczestniczycie w dużym przetargu albo kończycie ważny projekt. Niezależnie od sytuacji, dla prawidłowego działania twojej firmy kluczowe jest to, aby szybko i elastycznie reagować na wszelkie wydarzenia, od których zależy powodzenie biznesu. Nie możesz sobie jednak pozwolić na zakup drogiego serwera Exchange, bo koszt jest nieadekwatny do potrzeb organizacji tej wielkości. Rezygnujesz w związku z powyższym m.in. z zapewnienia swoim pracownikom funkcji współdzielenia danych w Outlook, aż tu pewnego dnia…

Do twojego biura dzwoni klient, który pilnie potrzebuje pomocy przy organizacji konferencji prasowej. Po chwili uświadamiasz sobie, że Maryla – osoba odpowiedzialna za tego klienta, jest na urlopie i zdobywa właśnie Mount Everest. Nie ma zatem ani możliwości skontaktowania się z Marylą, ani nikt nie zna hasła dostępu do jej komputera. Nie pozostaje zatem nic innego, jak odnaleźć się w tej kryzysowej sytuacji i mimo wszystko zorganizować świetną konferencję. Do wykonania zadania niezbędne będą:

– adresy email do dziennikarzy, do których trzeba wysłać zaproszenia,
– zadania w kalendarzu Maryli z listą rzeczy do przygotowania,
– dokumenty na konferencję, które trzeba za Marylę opracować,
– numery telefonów do miejsc, w których można zorganizować wydarzenie,
– i na koniec… historia korespondencji email Maryli z klientem (przecież nie może się okazać, że oprócz niej nikt w firmie nie zna najnowszych ustaleń).

Zakładając, że nie masz naszego programu, będziesz miał nie lada kłopot z pozyskaniem wszystkich tych danych.

Wyobraź sobie jednak, że zamiast koncentrować się na pozyskaniu powyższych informacji, możesz skupić się wyłącznie na samych przygotowaniach. A wszystko dzięki temu, że w Outlooku możesz:

– wziąć z bazy emaile do dziennikarzy przyporządkowanych dla tego klienta,
– przeanalizować listę zadań Maryli, żeby wiedzieć, co jeszcze trzeba zrobić,
– pobrać dokumenty, które zostały dotychczas przez Marylę przygotowane,
– sprawdzić numery telefonów do centrów konferencyjnych,
– przejrzeć wszystkie emaile, które w ostatnim czasie Maryla wymieniła z klientem, tak by być na bieżąco ze wszelkimi ustaleniami.

Wszystko to będziesz mógł zrobić dzięki CodeTwo Public Folders. Program jest niedrogą alternatywą Microsoft Exchange Server, dzięki któremu twoi pracownicy będą mogli współdzielić dane pomiędzy wieloma komputerami z Microsoft Outlook.

Przyjmijmy, że twoja firma korzysta już z naszego programu, w związku z czym pracownicy mogą w jednej chwili przejmować od siebie obowiązki oraz efektywnie współpracować, a ty możesz koncertować się na „dopieszczaniu” klientów.

Dowiedz się więcej o CodeTwo Public Folders
Dlaczego warto korzystać z programów CodeTwo

Strona główna CodeTwo

One thought on “Narzędzie do pracy grupowej dla małych firm


  1. Haha! Pożar komputera dobry. No ale fakt.. bez CodeTwo Public Folders teraz jak bez ręki. Nawet dla nas!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*