CodeTwo utrzymuje pozycję lidera wśród programów do zarządzania podpisami email na G2.com – jesień 2022

Dzięki wielu znakomitym recenzjom napływającym w jesiennym kwartale 2022 roku, portal technologiczny G2.com ponownie wyróżnił rozwiązania CodeTwo szeregiem nagród. Nasze chmurowe narzędzie do zarządzania podpisami email pozostaje bezkonkurencyjnym liderem w kategorii Email Signature Software, a nasze rozwiązania do zarządzania przepływem poczty na serwery Exchange oraz do migracji danych do chmury Microsoft 365 zostały nagrodzone w wielu kategoriach.

CodeTwo liderem wśród programów do podpisów email na G2 w raportach jesiennych 2022

Narzędzia CodeTwo do zarządzania podpisami email w chmurze oraz na serwerach Exchange pozostają na szczycie

CodeTwo Email Signatures for Office 365 niezmiennie utrzymuje pozycję lidera w kategorii Email Signature Software. Dzięki licznym pozytywnym opiniom nasze rozwiązanie do zarządzania podpisami email dla Microsoft 365 otrzymało również wiele innych nagród, m.in. w kategoriach Easiest Setup, Best Usability czy Best Relationship.

Nagrody G2 dla rozwiązań CodeTwo do zarządzania podpisami email - jesień 2022

Jednocześnie CodeTwo Exchange Rules Pro, nasze narzędzie do zarządzania podpisami i przepływem poczty na Exchange Server, zostało ponownie nagrodzone za jakość naszego wsparcia technicznego. Co równie istotne, raporty jesienne G2 po raz kolejny potwierdzają, że użytkownicy chętnie polecają nasz produkt innym.

Rozwiązanie CodeTwo do migracji do chmury Microsoft 365 wyróżnione w swojej kategorii

CodeTwo Office 365 Migration jest niezwykle funkcjonalnym narzędziem, które pozwala w bezpieczny i skuteczny sposób przeprowadzić migrację skrzynek email z różnych systemów pocztowych do chmury Microsoft 365.

Nagrody G2 dla CodeTwo Office 365 Migration - jesień 2022

Pozytywne doświadczenie użytkowników ma swoje odzwierciedlenie w przychylnych opiniach na portalu G2.com. Dzięki owym recenzjom nasz program został nagrodzony 4 w kategoriach zaprezentowanych na powyższej grafice.

Dziękujemy za Wasze opinie

Autentyczne i wyczerpujące opinie, które można znaleźć na portalach technologicznych, takich jak G2.com, wiele dla nas znaczą. Są one poparte praktycznym doświadczeniem i wnikliwymi spostrzeżeniami profesjonalistów z branży, którzy zawsze zwracają uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły.

Chcielibyśmy podziękować za wszystkie opinie, którymi się dzielicie. Motywują nas one do ciągłego ulepszania produktów oraz wdrażania zupełnie nowych, atrakcyjnych funkcji, które mają realny wpływ na codzienne użytkowanie naszych rozwiązań.

CodeTwo Email Signatures for Office 365 to światowy lider i najwyżej oceniane rozwiązanie do dodawania podpisów email dla platform Microsoft 365 i Office 365. Jest to usługa chmurowa wdrażana w wybranym przez klienta regionie Microsoft Azure, którą chronią jedyny na świecie 4-warstwowy system zabezpieczeń zgodny z ISO/IEC 27001 i 27018 oraz bezpłatna przez 1 rok usługa do tworzenia kopii zapasowych danych Microsoft 365. Takie połączenie sprawia, że klient dostaje w swoje ręce najbezpieczniejsze oprogramowanie do dodawania podpisów email na rynku. Przy tworzeniu naszego produktu współpracujemy z firmą Microsoft. Jednocześnie możemy się pochwalić wyjątkową jakością obsługi klienta, która znalazła swoje odzwierciedlenie w konkursie Microsoft Partner of the Year – zostaliśmy laureatem w kategorii Customer Experience.

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 15 lat, korzysta obecnie ponad 100 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.