Rozwiązania CodeTwo nagrodzone przez G2 w raportach wiosennych 2021

Nadeszła wiosna, a wraz z nią kwartalne nagrody G2 dla najlepszych programów i usług. Trzy rozwiązania CodeTwo zostały wysoko ocenione przez użytkowników G2 i zdobyły wyróżnienia, w tym nagrodę lidera w kategorii Programy do Podpisów Email oraz nagrodę za najlepsze wsparcie techniczne („Best Support”). Sprawia nam ogromną satysfakcję, gdy nasze produkty i ciężka praca naszego zespołu są doceniane, zwłaszcza gdy takie wyrazy uznania są publikowane na zewnętrznych portalach, gdzie może je zobaczyć cały świat!

CodeTwo nagrodzone przez G2 w raportach wiosennych 2021

A teraz szczegóły. CodeTwo Email Signatures for Office 365 utrzymał pozycję lidera w kategorii Programy do Podpisów Email. Nasze rozwiązanie do dodawania podpisów email w Microsoft 365 zebrało wiele pozytywnych recenzji i obecnie jest klasyfikowane jako najwyżej oceniane i najłatwiejsze w użyciu. Użytkownicy G2 docenili je również za najlepszą użyteczność („Best Usability”) w swojej kategorii.

Nagrody G2 dla CodeTwo Email Signatures for Office 365

Wiosna 2021 to także czas CodeTwo Exchange Rules Pro. Dzięki samym najwyższym ocenom nasze rozwiązanie zostało uznane za godne polecenia i zdobyło nagrodę Users Most Likely To Recommend” w kategorii Programy do Podpisów Email. Ocena 10/10 za jakość wsparcia technicznego zapewniła mu także nagrodę „Best Support”. Jeśli zatem chcesz skutecznie zarządzać swoimi podpisami email i przepływem poczty w lokalnym serwerze Exchange, koniecznie wypróbuj nasz produkt.

Oprócz tego, program CodeTwo Office 365 Migration otrzymał nagrodę „Easiest To Do Business With” w kategorii Narzędzia do Migracji do Chmury. Tak więc, jeśli migrujesz skrzynki pocztowe lub foldery publiczne między tenantami Microsoft 365 lub z lokalnego serwera Exchange do Exchange Online, CodeTwo zapewni Ci odpowiednie narzędzia i wsparcie.

Nagrody G2 dla programów C2

Dziękujemy

Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za wszystkie recenzje wystawione na G2. I chociaż otrzymywanie pozytywnych opinii daje nam ogromną satysfakcję, nie spoczniemy na laurach. Pracujemy całą dobę, aby dalej ulepszać nasze programy, opracowywać nowe rozwiązania i zapewniać naszym klientom najlepsze wsparcie techniczne na świecie.

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*