CodeTwo Public Folders zdobywa nawięcej głosów na MSExchange.org

Nasz flagowy produkt, CodeTwo Public Folders, przeznaczony do współdzielenia danych Outlooka pomiędzy wieloma komputerami, zajął pierwsze miejsce w ankiecie przeprowadzonej na łamach portalu MSExchange.org. Portal ten jest jednym z największych serwisów internetowych traktujących o Microsoft Exchange oraz dodatkach do Outlooka. Miesięcznie skupia on prawie pół miliona specjalistów w dziedzinie Exchange Server i MS Outlook.

Jest to dla nas bardzo ważna informacja, dlatego że w zeszłym roku zajęliśmy drugie miejsce w tej samej kategorii. Oznacza to, że nasz program staje się z roku na rok popularniejszy i wzbudza większe zaufanie wśród klientów. Dziękujemy wszystkim czytelnikom MSExchange.org za ich głosy.

Chcielibyśmy także podziękować wszystkim naszym klientom za maile i telefony z nowymi pomysłami, które pozwalają nam rozwijać nasze programy. Jeśli macie jeszcze jakieś genialne pomysły (np. jak synchronizować piwo pomiędzy lodówkami) lub zupełnie zwykłe pomysły (np. kolejne funkcje wbudowane w nasze programy), dawajcie nam znać. Czekamy.

A poniżej krótkie video prezentujące CodeTwo Public Folders.

Pobierz CodeTwo Public Folders
Strona oficjalna CodeTwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*