CodeTwo Backup for Office 365 dostępny w Azure Marketplace

Z radością informujemy, że CodeTwo Backup for Office 365 dostępny jest teraz w Microsoft Azure Marketplace. Oznacza to, że użytkownicy mogą w ciągu zaledwie kilku minut utworzyć w swoim środowisku Azure maszynę wirtualną, na której znajdować się będzie także nasza aplikacja do tworzenia kopii zapasowych skrzynek pocztowych Exchange Online, stron SharePoint Online oraz danych z OneDrive for Business i Teams. W Microsoft Azure Marketplace znajdują się wyłącznie sprawdzone rozwiązania dla Azure, opracowane przez certyfikowanych dostawców oprogramowania.

CodeTwo, Microsoft Gold Partner w kompetencjach Application Development i Cloud Platform udostępnia już swoje produkty w Azure Marketplace. Kolejnym programem, który dołącza do gamy dostępnych rozwiązań dla platformy Azure, jest CodeTwo Backup for Office 365. Potwierdza to po raz kolejny, że nasze oprogramowanie spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania, jakie Microsoft stawia rozwiązaniom opracowywanym z myślą o ich platformach, oraz że jest w pełni zoptymalizowane pod kątem pracy na maszynach wirtualnych Azure.

CodeTwo Backup for Office 365 umożliwia:

  • tworzenie kopii zapasowych w sposób ciągły lub zgodnie z harmonogramem,
  • łatwe wyszukiwanie i przeglądanie kopii zapasowych danych,
  • przywracanie danych z kopii zapasowej do ich pierwotnej lokalizacji lub do innego dowolnego tenanta Office 365,
  • konfigurowanie funkcji przechowywania danych,
  • i wiele więcej.

Wdrożenie CodeTwo Backup for Office 365 w usłudze Azure umożliwia użytkownikowi dostęp do wszystkich kopii zapasowych i zadań tworzących te kopie z dowolnego komputera z dostępem do Internetu. Żeby zacząć korzystać z naszego rozwiązania, wystarczy udać się na stronę Azure Marketplace i kliknąć Pobierz teraz. Spowoduje to utworzenie wirtualnej maszyny z czystą instalacją Windows Server 2019 i 30-dniową wersją próbną CodeTwo Backup for Office 365 (jeśli nie posiadasz jeszcze konta Azure, można założyć je za darmo tutaj). Zalecana konfiguracja maszyny wirtualnej spełnia wszystkie wymagania sprzętowe naszego programu, dzięki czemu można od razu zacząć z niego korzystać. Można też wybrać maszynę o innej specyfikacji, lepiej odpowiadającej potrzebom użytkownika. Wersja próbna CodeTwo Backup for Office 365 umożliwia wykonanie kopii zapasowych dowolnych danych. Jedynym ograniczeniem jest możliwość przywrócenia do 5 elementów z każdego folderu, znajdującego się w utworzonych kopiach zapasowych.

CodeTwo Backup for Office 365 jest dostępny w Azure Marketplace w modelu dystrybucji BYOL (Bring Your Own License), opartym na dostarczeniu własnej licencji. Oznacza to, że użytkownik może samodzielnie kupić klucz licencyjny produktu i aktywować program w dowolnym momencie.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.