Aktualizacja CodeTwo Exchange Rules PRO

Exchange Rules PROCo prawda nasz najnowszy program pod Exchange Server, CodeTwo Exchange Rules PRO, nie jest jeszcze dostępny na naszej polskiej stronie, jednak jego popularność wśród anglojęzycznych klientów systematycznie wzrasta. Program jest zaawansowanym narzędziem pozwalającym administratorom Exchange w lepszy sposób kontrolować przepływ maili na serwerze (Więcej…). Oczywiście aplikacja jest przez nas obecnie intensywnie rozwijana i jesteśmy w trakcie rozszerzania jej o nowe funkcjonalności. Właśnie ukazała się pierwsza ważna poprawka programu, oznaczona numerem 1.1.0.

Obejrzyj prezentację CodeTwo Exchange Rules PRO w języku angielskim:

Nowa wersja zawiera szereg usprawnień, o które klienci prosili tuż po premierze CodeTwo Exchange Rules PRO w okresie od listopada 2010 do stycznia 2011. Poprawionych zostało klika elementów, a największą zmianą w stosunku do poprzedniej wersji jest zwiększona wydajność programu i mniejsze zużycie pamięci, dzięki usprawnionemu mechanizmowi działania edytora stopek.

Z pełną listą zmian w CodeTwo Exchange Rules PRO można zapoznać się na naszej angielskiej stronie i blogu.

Zapraszamy do testów aplikacji!

Przeczytaj o aktualizacji Exchange Rules PRO na naszym angielskim blogu
Więcej o CodeTwo Exchange Rules PRO (strona w języku angielskim)
Strona domowa CodeTwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*