CodeTwo Backup for Office 365

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Szczegółowe informacje dotyczące cen i zamówień

Licencje na program nabywa się poprzez wykupienie rocznej subskrypcji. Koszt licencji jest uzależniony od liczby użytkowników, dla których będą tworzone kopie zapasowe. Koszt rocznej subskrypcji można wyliczyć korzystając z kalkulatora dostępnego na tej stronie

Wykupując subskrybcję programu CodeTwo Backup, uzyskujesz dostęp do:

Szczegółowe informacje dotyczące licencjonowania znajdują się w Instrukcji użytkownika.

Odnawianie subskrypcji

Licencja programu CodeTwo Backup musi być odnowiona po okresie jednego roku. W przypadku nieodnowienia subskrypcji przed jej wygaśnięciem, program przestaje wykonywać zadania. Mimo to, dane zawarte w wykonanych uprzednio kopiach zapasowych są cały czas dostępne a ich odzyskiwanie przebiega tak samo jak przed wygaśnięciem subskrypcji. 

Jeśli w trakcie trwania subskrypcji dodane są nowe licencje, data wygaśnięcia subskrypcji nie zmienia się. Cena dodatkowych licencji jest zmniejszona w zależności od tego w którym momencie trwania subskrypcji zostały one dokupione. Celem obliczenia kosztu dodatkowych subskrypcji, można ukończyć dwa pierwsze kroki w formularzu zamówienia, lub wysłać zapytanie ofertowe.

Zamówienia i zwroty

Za program można zapłacić za pomocą karty kredytowej/debetowej lub przelewem. Płatności kartą kredytową/debetową obsługiwane są przez systemy Braintree i PayPal.

Aby złożyć zamówienie, należy przejść do formularza zamówienia, wybrać typ licencji, szczegóły płatności i kliknąć odpowiedni przycisk w zależności od wybranego sposobu płatności.

Po otrzymaniu płatności, otrzymasz wiadomość e-mail z Kluczem Licencyjnym oraz fakturę. Klucz pozwala na uaktualnienie wersji testowej programu do jego pełnej wersji.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

CodeTwo posiada program zwrotu produktu. Oznacza to, że możesz uzyskać zwrot gotówki w ciągu 30 dni od daty zakupu, bez podawania przyczyny zwrotu. Dowiedz się więcej o zasadach zwrotów z naszego Regulaminu Sprzedaży i Świadczenia Usług.